O nas

Wszystko czego możesz się dowiedzieć

biuro_rachunkowe

Nasza oferta skierowana jest głównie do małych i średnich przedsiębiorstw o różnym profilu działalności. Udzielamy wsparcia na wszystkich etapach prowadzonej przez Państwa działalności gospodarczej, niezależnie od jej charakteru oraz branży, w której Państwo działają.
Przekazując nam swoje sprawy księgowe i podatkowe, zaoszczędzisz czas, który powinieneś wykorzystać na rozwijanie biznesu,a nie na zajmowanie się bardzo czasochłonną biurokracją firmy. U nas masz pewność, że każda Twoja sprawa podatkowa czy księgowa zostanie potraktowana profesjonalnie.

 Dlaczego warto Nam zaufać?

  •   Współpracując z nami zyskują Państwo godnego zaufania partnera w biznesie, który wyszuka najkorzystniejsze rozwiązania podatkowe, doradzi w zakresie prowadzonej działalności oraz poniesie wszelką odpowiedzialność za wykonywaną pracę.
  •    Naszym atutem jest kompleksowość oraz wysoka jakość świadczonych usług a także elastyczne i indywidualne podejście do  klienta
  •   Z szacunkiem staramy się rozumieć każdą zaistniałą sytuację i problem Twojej firmy.
  •   Z naszej strony gwarantowana jest pełna dyskrecja, w naszym zawodzie obowiązuje całkowita tajemnica zawodowa
  •   Wszystkie wykonywane przez nas czynności podlegają ubezpieczeniu od odpowiedzialności cywilnej w PZU S.A na kwotę 10 000 EUR
  •   Pracujemy na oprogramowaniu komputerowym CDN OPTIMA zgodnym z wymogami Ministerstwa Finansów

Jeśli chcesz powierzyć swoją księgowość w ręce fachowców to zapraszamy do nas!